Baza i Top marki Shelou – jedyne w swoim rodzaju!

Marka Shelou słynie nie tylko z wspaniałej jakości lakierów hybrydowych do paznokci. Posiada również wyjątkowe bazy i topy, które są najwyższej jakości produktami!

Baza Shelou – Rubber Base

Wśród nich jedyna w swoim rodzaju baza Shelou – Rubber Base. Jest to produkt o wyjątkowej gęstości, dzięki któremu możesz:

  • wyrównać płaskie i zdeformowane paznokcie,
  • nadbudowywać płytkę paznokciową,
  • zbudować krzywą C,
  • przedłużać paznokcie.

Dodatkowo Shelou – Rubber Base doskonale łączy się z naturalną płytką paznokcia i nie odpryskuje. Doskonale nadaje się do opracowania pilnikiem. Co najważniejsze zapewnia trwałą stylizację na miękkiej i łamliwej płytce.

Sposób użycia:
1. Przygotuj odpowiednio paznokieć. Delikatnie zmatuj płytkę paznokcia blokiem polerskim oraz nadaj mu pożądany kształt.
2. Nałóż cienką warstwę Shelou – Rubber Base i utwardź w lampie dokładnie tak, jak robiłaś to wcześniej z każdą inną bazą tego rodzaju.
3. Nałóż lakier lub żel w wybranym kolorze i stwórz swoją wymarzoną stylizację, nie zapominając oczywiście o topie.

Diamond Top – niesamowity produkt V generacji!

Na uwagę zasługuje także top tej marki, który tworzy twardą powłokę odporną na zarysowania, zachowuje połysk na dłużej i nie wymaga użycia cleanera! Jest to bardzo duże udogodnienie i przyśpieszenie pracy.

Diamond Top będący produktem V generacji, zdecydowanie zasługuje na tę nazwę gdyż w testach ścieralności przewyższa poprzednie generacje. Dodatkowo rozświetla, wydobywa kolor i przejawia opalescencje w słońcu.

Sposób użycia:
1. Przygotuj odpowiednio paznokieć. Delikatnie zmatuj płytkę paznokcia blokiem polerskim oraz nadaj mu pożądany kształt.
2. Nałóż cienką warstwę bazy i utwardź w lampie dokładnie tak, jak robiłaś to wcześniej z każdą inną bazą tego rodzaju.
3. Nałóż lakier lub żel w wybranym kolorze i stwórz swoją wymarzoną stylizację.                             
4. Na koniec pomaluj paznokcie  Diamond Top dla nadania bardzo wyrazistego połysku, utwardź w lampie i ciesz się piękną stylizacją!

Zastosowanie bazy, lakieru i topu marki Shelou przedłuża trwałość manicure nawet do 7 tygodni!

Zachęcamy do zapoznania się z tejże marką i zapraszamy do Hurtowni Kosmetycznej Madam na ul. 3 Maja 13 w Niepołomicach.