Nowa marka w kolorach gwiazd

W naszej hurtowni pojawiły się kosmetyki nowej marki. Firma ta zasłynęła już w 1932r. całkowicie kryjącym lakierem do paznokci. Jakość jej kosmetyków doceniły takie gwiazdy jak Audrey Hepburn czy Cindy Crawford. Revlon Professional do pielęgnacji włosów farbowanych!

Szampony, odżywki i maseczki do włosów farbowanych są bogate w składniki odżywcze. Chronią, pielęgnują i nawilżają włosy. Revlon systematycznie wprowadza na rynek serie profesjonalnych kosmetyków do różnych typów włosów. Kosmetyki Revlon Professional są chętnie wybierane przez fryzjerów.

Nowością dostępną w naszej hurtowni jest UNIQ ONE HAIR TREATMENT maska w sprayu – 10 korzyści. Przede wszystkim regeneruje włosy, chroni je przed wysoką temperaturą. A także zapobiega utracie koloru (filtr UVA/B). Jeśli masz problem z rozczesywaniem lub prostowaniem włosów, ta maska jest dla Ciebie. Dodatkowo maska nadaje włosom gładkość i objętość oraz zapobiega rozdwajaniu się końcówek.

Kolejny produkt, który zasługuje na uwagę to RESTART COLOR SZAMPON DO WŁOSÓW FARBOWANYCH. To bezsiarczanowy szampon do mycia włosów o podwójnym działaniu – pomaga zrównoważyć mikrobiom skóry głowy i chroni włosy farbowane przed utleniaczami. Jest nasycony naturalnym ekstraktem z acai. Dodatkowo zwiększa połysk koloru i zmniejsza porowatość włosów, zapewniając im piękny blask.

Pojawiła się także odżywka chroniąca kolor RESTART COLOR MELTING CONDITIONER. To ochronna odżywka o podwójnym działaniu – pomaga zrównoważyć mikrobiom skóry głowy i chroni włosy farbowane przed utleniaczami. Została ona wzbogacona naturalnym ekstraktem z acai. Dzięki temu wyrównuje włókno włosa i wzmacnia je.

Polecamy także  maskę chroniącą kolor. To maska w galaretce do włosów farbowanych. Pomaga zrównoważyć mikrobiom skóry głowy i chroni włosy przed utratą koloru. Nasycona naturalnym ekstraktem z acai, który doskonal nawilża włosy.

Nowości są już dostępne w hurtowni Madam. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej i facebooka.