Hurtownia Kosmetyczna MADAM

Najwyższej jakości zaopatrzenie stanowisk paznokciowych. Ponad 800 kolorów hybrydowych do wyboru na wzornikach. Profesjonalne produkty do mani-pedi, depilacji, henny, dezynfekcji, sterylizacji, jednorazówki.

Naszym celem jest dostarczanie dobrej jakości, bezpiecznych i sprawdzonych produktów w możliwie jak najkrótszym czasie od chwili zamówienia. Obecnie, podstawę naszego asortymentu stanowią lakiery hybrydowe, żele i akcesoria dla stylistek paznokci.
A także artykuły jednorazowe i drobne sprzęty, takie jak lampy do hybryd, frezarki czy pochłaniacz pyłu.

Pragniemy aby każda Stylistka Paznokci mogła zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne artykuły oraz wybrać ulubione kolory spośród ponad 1000 lakierów hybrydowych zaprezentowanych na wzornikach.

Śledzimy bieżące trendy i oferujemy nowości!

Organizujemy szkolenia branżowe. Planujemy ciągle poszerzać ich zakres i tematykę. To dla Nas duża przyjemność móc towarzyszyć Państwu w podnoszeniu i rozwijaniu kwalifikacji zawodowych. Po więcej szczegółów zapraszamy do zakładki SZKOLENIA .

Oferujemy także kompleksową obsługę gabinetów i dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta. Dodatkowo, realizujemy plany dotyczące zaopatrzenia nowych salonów kosmetycznych, które przedsiębiorcy składają razem z wnioskiem o dotację na działalność kosmetyczną.

Prowadzimy sprzedaż w punkcie stacjonarnym w Niepołomicach oraz oferujemy dostawy do klientów na terenie Niepołomic, Wieliczki i okolic.

Sprawdź jak bardzo jesteśmy dla Ciebie!
Zapraszamy do współpracy!

Opinie naszych Klientów

Wybrane opinie naszych odbiorców, dołącz do nich…

madam_1
W branży beauty bardzo cenne jest profesjonalne podejście do klienta, życzliwość i wychodzenie na przeciw oczekiwaniom. Sama wyznaje takie zasady ale i oczekuję ich od firm z którymi współpracuję. Hurtownia Madam trafia w punkt moich oczekiwań. Pani Barbara zawsze dba o klienta, hurtownie zaopatruje w wysokiej jakości produkty które zawsze są na czas i w dobrej cenie. Niejednokrotnie stawia czoła zamówieniom na "już" i pędzi do mnie z towarem. Panie w hurtowni, ciepłe miłe i zawsze służące dobra radą. Polecam!
Klaudia Kątniak
Właścicielka salonu kosmetycznego
madam_2
Hurtownia Kosmetyczna Madam to dla mnie przede wszystkim wysoka jakość obsługi. Mogę liczyć na solidne zaopatrzenie. Miło widzieć dbanie o każdy szczegół i zaangażowanie w pracę! W hurtowni Madam znajduję produkty najwyższej jakości w dobrych cenach. Doceniam ciągły rozwój asotrymentu i odpowiadanie na moje potrzeby. Serdecznie polecam!
Barbara Gniadek – Słowińska
Stylistka paznokci, Kosmetyczka
madam_3
Szczerze polecam hurtownię Madam. Dla mnie to przede wszystkim super miejsce do zaopatrywania się w dogodnej lokalizacji. Duży wybór dobrej jakość lakierów hybrydowych oraz niezbędnych kosmetyków dla stylistki paznokci (kremy do rak, frezy, pilniki, dezynfekcja...). Obsługa zawsze służy pomocą i radą. Bez problemu można zamówić potrzebne produkty i otrzymać je w krótkim czasie. Ceny oferowane przez hurtownię Madam są bardzo przystępne. Często do zakupu otrzymuję próbki kosmetyków, które dają możliwość przetestowania wielu ciekawych produktów.
Izabella Radwańska
Stylistka paznokci, Makijażystka