Hurtownia Kosmetyczna MADAM

Hurtownia kosmetyczna Madam to świat profesjonalnych produktów: kosmetyków i akcesoriów, który oferuje zaopatrzenie dla profesjonalistów w branży beauty.

Naszym celem jest dostarczanie dobrej jakości, bezpiecznych i sprawdzonych produktów w możliwie jak najkrótszym czasie od chwili zamówienia. Obecnie, podstawę naszego asortymentu stanowią lakiery hybrydowe, żele i akcesoria dla stylistek paznokci.
A także profesjonalne kosmetyki gabinetowe, artykuły jednorazowe i drobne sprzęty, takie jak lampy do hybryd, frezarki czy pochłaniacz pyłu.

Organizujemy szkolenia branżowe. Planujemy ciągle poszerzać ich zakres i tematykę. To dla Nas duża przyjemność móc towarzyszyć Państwu w podnoszeniu i rozwijaniu kwalifikacji zawodowych. Po więcej szczegółów zapraszamy do zakładki SZKOLENIA .

Oferujemy także kompleksową obsługę gabinetów i dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta. Dodatkowo, realizujemy plany dotyczące zaopatrzenia nowych salonów kosmetycznych, które przedsiębiorcy składają razem z wnioskiem o dotację na działalność kosmetyczną.

Prowadzimy sprzedaż w punkcie stacjonarnym w Niepołomicach oraz oferujemy dostawy do klientów na terenie Niepołomic, Wieliczki i okolic.

Sprawdź jak bardzo jesteśmy dla Ciebie!
Zapraszamy do współpracy!

Opinie naszych Klientów

Wybrane opinie naszych odbiorców, dołącz do nich…

madam_1
W branży beauty bardzo cenne jest profesjonalne podejście do klienta, życzliwość i wychodzenie na przeciw oczekiwaniom. Sama wyznaje takie zasady ale i oczekuję ich od firm z którymi współpracuję. Hurtownia Madam trafia w punkt moich oczekiwań. Pani Barbara zawsze dba o klienta, hurtownie zaopatruje w wysokiej jakości produkty które zawsze są na czas i w dobrej cenie. Niejednokrotnie stawia czoła zamówieniom na "już" i pędzi do mnie z towarem. Panie w hurtowni, ciepłe miłe i zawsze służące dobra radą. Polecam!
Klaudia Kątniak
Właścicielka salonu kosmetycznego
madam_2
Hurtownia Kosmetyczna Madam to dla mnie przede wszystkim wysoka jakość obsługi. Mogę liczyć na solidne zaopatrzenie. Miło widzieć dbanie o każdy szczegół i zaangażowanie w pracę! W hurtowni Madam znajduję produkty najwyższej jakości w dobrych cenach. Doceniam ciągły rozwój asotrymentu i odpowiadanie na moje potrzeby. Serdecznie polecam!
Barbara Gniadek – Słowińska
Stylistka paznokci, Kosmetyczka
madam_3
Szczerze polecam hurtownię Madam. Dla mnie to przede wszystkim super miejsce do zaopatrywania się w dogodnej lokalizacji. Duży wybór dobrej jakość lakierów hybrydowych oraz niezbędnych kosmetyków dla stylistki paznokci (kremy do rak, frezy, pilniki, dezynfekcja...). Obsługa zawsze służy pomocą i radą. Bez problemu można zamówić potrzebne produkty i otrzymać je w krótkim czasie. Ceny oferowane przez hurtownię Madam są bardzo przystępne. Często do zakupu otrzymuję próbki kosmetyków, które dają możliwość przetestowania wielu ciekawych produktów.
Izabella Radwańska
Stylistka paznokci, Makijażystka