Shelou – mamy to! Dlaczego warto współpracować z marką Shelou?

Stworzona z myślą o profesjonalistach marka Shelou czeka na Ciebie w Hurtowni Kosmetycznej Madam. Lakiery hybrydowe w pięknych kolorach i przede wszystkim o wyjątkowej trwałości zadowolą nawet najbardziej wymagające Klientki.

Marka Shelou to bijąca rekordy popularności kalifornijska marka, której priorytetem jest zadowolenie klientek. Niezawodną jakość produktów Shelou zawdzięczamy dzięki staranności i konsekwencji tejże marki na etapie produkcji m.in. lakierów i baz. Nieustające kontrole jakości kosmetyków pod względem pigmentacji, gęstości, a także odporności na ścieranie czy uszkodzenia mechaniczne sprawiają, że lakiery marki Shelou utrzymują się na paznokciach do 4 tygodni. Lakiery te wyróżniają się wyjątkowym: napigmentowaniem, rozprowadzaniem oraz pędzelkiem, który jest trymowany laserem.

Shelou dba o regularną aktualizację palety kolorów. Inspiracje czerpie wprost ze światowych wybiegów mody. Dokonanie selekcji z ponad 600 barw i stworzenie 21 kolekcji to trudne zadanie, któremu Shelou sprostała po to, aby zadowolić najbardziej wymagające klientki.

Marka Shelou zastrzega sobie stosowanie lakierów wyłącznie w renomowanych salonach kosmetycznych oferującym zabiegi przy użyciu jedynie wysokiej klasy produktów.

Korzyści ze współpracy z marką Shelou:

  1. Marki Shelou nie znajdziesz na wyspach handlowych, w marketach, allegro itp., masz gwarancję pracy produktem dedykowanym dla profesjonalistów.
  2. Marka Shelou oferuje bogate zaplecze marketingowe dla Ciebie i Twojego miejsca pracy, m.in.:

– wazony ceramiczne w kształcie butelki lakieru hybrydowego z logo marki,
– ręczniki,
– podkładki na stół z Twoim logo i logo Shelou,
– filiżanki z Twoim logo i logo Shelou,
– album kolorów,
– poziomy stojak na lakiery do postawienia lub wiszący na ścianę,
– gotowe do powieszenia obrazy nadrukowane na twardym podłożu,
– plakaty,
– wsparcie na urodziny salonu np. w postaci oryginalnych gąbek Beauty Blender dla stałych klientek, które przyjdą tego dnia.

  • Oryginalny wzornik kolorów w formacie książki, zrobi niebywałe wrażenie na Twoich Klientkach i podniesie prestiż Twojego salonu.
  • Bezpieczeństwo i zadowolenie Klientek, bo pracujesz produktem wolnym od folmadehydu, taulenu i innych szkodliwych substancji mogących powodować uczulenie.
  • Oszczędność dla Ciebie – jeżeli kolor zamówiony nie będzie spełniał oczekiwań lub klientki po prostu będą go omijać, możesz go wymienić na inny przy kolejnym zamówieniu.

Oto główne korzyści płynące ze współpracy z marką Shelou, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu. Odwiedź nas, napisz lub zadzwoń. Czekamy!