Stylizacja brwi. Jak szybko i prosto poradzić sobie nawet z niesfornymi, trudnymi do ułożenia brwiami?

Coraz częściej salony kosmetyczne specjalizują się w stylizacji brwi. Kobiety pragną uwodzić
i zachwycać pięknym spojrzeniem, na którego efekt mają wpływ nie tylko , długie, podkręcone  rzęsy, ale również odpowiednio wyprofilowany łuk brwiowy. Wykwalifikowana stylistka brwi ma obecnie dostęp do wielu profesjonalnych produktów pielęgnacyjnych i powodujących wzrost włosków brwiowych oraz nadających brwiom odpowiedni kształt i kolor. W przypadku niesfornych i trudnych do ułożenia włosków można zastosować między innymi zabieg laminacji. Czasami jednak klientka nie może sobie pozwolić na ten zabieg ze względów finansowych czy po prostu ze względu na braku czasu. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem okazuje się zastosowanie mydełka do stylizacji brwi marki BROWXENNA. Jego właściwości zapewne doceni również każdy/a makijażysta/ka.

Dlaczego warto mieć mydełko do stylizacji brwi zawsze pod ręką, gdy wykonujesz hennę i/lub regulację brwi lub makijaż okolicznościowy?

  1. Mydełko doskonale prostuje włos i pomaga ułożyć go w dowolnym kierunku\
  2. Zapewnia długotrwałe ułożenie włosa
  3. Dzięki kolagenowi i keratynie wchodzącymi w skład produktu, można cieszyć się wystylizowanymi brwiami przez cały dzień a włoski są nawilżone i odżywione!
  4. Zapobiega wypadaniu włosów i stymuluje ich wzrost.

Dodatkową zaletą jest bardzo dobry skład:

Aqua, Glycerine,Propylene Glycol, Sodium Srearate, Sodium Cocoate, Cocomidopropyl Betain, Sodium Laureth Sulfate, Sorbitol, Hydrolyzed collagen, Hydrolyzed Keratin , Etidronate Sodium, Parfum.

Keratyna przenika w głąb włosków, poprawiając ich strukturę, jednocześnie odżywiając i nawilżając. Włoski prostują dzięki czemu w łatwy sposób poddają się stylizacji w odpowiednim kierunku.

Kolagen nawilża mieszki włosowe, zapobiegając w ten sposób wypadaniu włosów. Jednocześnie działa pobudzająco i stymulująco na włos. Dzięki jego dobroczynnemu działaniu włoski brwi wyglądają zdrowo i pięknie lśnią po zakończonej stylizacji

Dzięki kolagenowi i keratynie wchodzącymi w skład produktu, można cieszyć się wystylizowanymi brwiami przez cały dzień a włoski są nawilżone i odżywione!

Środki ostrożności: Aby wykryć alergie na składniki produktu, należy nałożyć niewielką ilość preparatu na okolice nadgarstka i odczekać 24h:w przypadku zaczerwienienia lub innych nietypowych reakcji nie rekomendowane jest stosowanie produktu.

SPOSÓB UŻYCIA MYDŁA BROWXENNA®DO STYLIZACJI BRWI

Przed koloryzacją brwi należy odpowiednio ją oczyścić i przygotować do naniesienia henny lub farbki. Wykonać demakijaż brwi a następnie wykonać peeling brwi preparatami BrowXenna® .

Przygotować brwi do koloryzacji. Umyć szamponem a następnie osuszyć.

Dokonać koloryzacji brwi henną BrowXenn® lub farbką Oxygen O2 BrowXenna® według etapów wykonywania procedury poszczególnymi preparatami.

Zmyć hennę lub farbkę wg procedury.

Wykończyć zabieg preparatami do układania brwi – Żel BrowXenna® lub Mydło do brwi BrowXenna®

Namoczyć szczoteczkę do rzęs i potrzeć ją o mydło BrowXenna®

Poprzez przeczesywanie ułożyć brwi w pożądanym kierunku.      

Koniecznie zachowaj środki ostrożności:

Aby wykryć alergie na składniki produktu, należy nałożyć niewielką ilość preparatu na okolice nadgarstka i odczekać 24h: w przypadku zaczerwienienia lub innych nietypowych reakcji nie rekomendowane jest stosowanie produktu.